1979 Yılından bugüne Kuruyemiş sektöründe cesur atılım ve yatırımlarla, istikrarlı kalite politikasıyla kendini ispatlamıştır. Her türlü kuruyemiş üretimi, ithalatı ve ihracatı ile gerek ulusal gerekse uluslar arası pazarlarda farklı taleplere farklı yaklaşımlar ve müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Tedarik zincirinin her halkasında olması ile sektöre hakim konumdadır.

EN TAZE ÜRÜNLER

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

KOLAY SİPARİŞ

 

Franchise Verilmemektedir.

Tunçlar Kuruyemiş olarak 1979 yılından bu yana kuruyemiş sektöründe öncü bir ruhla ilerlerken, istikrarlı kalite politikamız ve müşteri odaklı çözümlerimizle fark yaratan bir şirket olmak için çok çalışıyoruz. Günümüzde, ulusal ve uluslararası pazarlarda farklı taleplere yanıt vererek, kuruyemiş üretimi, ithalatı ve ihracatıyla sektörde hâkim bir konumdayız.

2000’lerin başında modern bir üretim fabrikasına taşınarak üretim faaliyetlerine başladıktan bir müddet sonra, ‘ÇİTLEKÇİ’ markamızın doğumuyla sektörde sağlam bir yer edindik. 2011 yılında ise Türkiye'nin yüksek teknolojiye sahip sayılı ay çekirdeği üretim tesislerinden birini hayata geçirerek, gıda sektörüne önemli katkılar sağladık.

Teknolojik yeniliklerin ardından perakende sektörüne adım atarak, ÇİTLEKÇİ mağazalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla kısa sürede tercih edilen bir marka haline geldik. Aynı zamanda mikro ihracat ile 35'ten fazla ülkeye ihracat yaparak, ülkemizin ekonomisine ve tanıtımına katkıda bulunuyoruz.
Pandemi döneminde, değişen beslenme alışkanlıklarını dikkate, hızlı yatırımlarla sağlıklı ve doğal kuruyemişlere erişimi kolaylaştırdık. ÇİTLEKÇİ şube sayımızı sadece 2 yıl içinde 20'ye çıkarak, hijyenik ve modern bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyoruz.

Bölgesel ve ulusal düzeyde saygın bir kuruyemiş markası olarak sektörün modernleşme prensiplerine uygun şekilde büyüyen markamız, yakın gelecekteki büyük ölçekli ihracat atılımlarıyla da adından söz ettirmeye devam edecek.

ÇİTLEKÇİ’de Yeni Bir Dönem: E-Ticarette Yükseliyoruz!

Türkiye’nin kuruyemişçilik alanındaki en büyük e-ticaret sitesi olma hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için e-ticaret altyapımızı yenileyerek müşterilerimize en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca, büyüyen pazaryerlerinde de aktif bir rol oynamak için gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Bu sayede, daha geniş kitlelere ulaşarak markamızın bilinirliğini artırmayı ve pazar payımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Kurumsal kimliğimizden aldığımız güçle, yenilikçi yaklaşımımızı ve müşteri odaklılığımızı sürdürerek, gıda sektöründe dijital dönüşümü öncü bir şekilde yönlendirmek için kararlıyız.

ÇİTLEKÇİ Başarısının Sırrı Tedarikçi Seçiminde Gizli

Tedarikçi seçiminde belli kriterleri göz önünde bulundurarak, güvenilir, kaliteli ve iş birliğine açık tedarikçilerle çalışarak sektördeki başarımızı koruyoruz.
Kalite, güvenilirlik, maliyet, iş birliği yeteneği ve sürdürülebilirlik gibi kriterleri gözeterek çalıştığımız tedarikçilerimizle başarımız ortak. Şirket olarak tedarikçilerin ürün veya hizmet kalitesinin kendi standartlarımızla uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca zamanında teslimatlar yapma, sözleşmelere uyum sağlama ve sürekli bir tedarik zinciri oluşturma konusunda güvenilir tedarikçilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Önemli bir faktör olan maliyetlerin yanı sıra kalite ve hizmet düzeyini önemsiyoruz.

Tedarikçilerimizin sürdürülebilirlik stratejilerini ve uygulamalarını da dikkate alarak şirketimizin çevresel ve sosyal sorumluluklarını yerine getirme konusunda paydaşlarımızın desteğini alıyoruz.

Hızla Büyürken Neden Franchising Sistemi Kullanmıyoruz?

Bir ÇİTLEKÇİ mağazasını ziyaret ettiğinizde, sizleri doğal lezzetlerle dolu bir dünya karşılar. Ancak ÇİTLEKÇİ markası, benzersiz bir iş modeli ile büyüme göstermektedir. Biz, franchising sistemine dayanmayan, yalnızca holdingimiz tarafından kurulan ve işletilen şubelerle faaliyet gösteriyoruz.

Uzun yıllara dayanan bir deneyime ve köklü bir geçmişe sahip olan bir şirket olarak, sadece yüksek kalite standartlarına sahip paydaşlarla çalışıyor ve böylece tüm şubelerimizde aynı kalite ve lezzeti sunuyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek adına, şubelerimizin açılışından başlayarak, personel seçimine, eğitimine ve işletme yönetimine kadar tüm süreçleri merkez ofisimiz kontrolünde yürütüyoruz. Böylece her bir ÇİTLEKÇİ şubesi, aynı standartlara ve değerlere bağlı olarak faaliyet gösterirken, müşterilerimize tutarlı bir deneyim sunmayı başarabiliyoruz.

Çitlekçi Mağazalarımız

Çitlekçi Genel Merkez

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Podium Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Konya Yolu Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Gersan Şube

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Çankaya Kule Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Eskişehir Yolu Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Çiftlik Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Bulvar Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara İskitler Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara İncek Vista Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Natoyolu Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Protokol Yolu Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Şaşmaz Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Ayaş Yolu Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Ankara Gölbaşı Tesis Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

E-Ticaret Operasyon Merkezi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Kırıkkale Otoban Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Kırıkkale Merkez Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Bursa Nilüfer Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Bursa Panayır Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Kayseri Şeker Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Kayseri Kartal Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

İzmit Başiskele Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

İzmit Pause AVM Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Kocaeli Sembol AVM Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE

Konya Selçuklu Şubesi

HARİTADA GÖRÜNTÜLE