1979 Yılından Bu güne Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren Tunçlar Holding. Gıda, Perakende ve İnşaat sektörlerinde yüksek bilgi birikimi 1000'den fazla istihdamı ve devamlılık hedefleri ile faaliyet alanlarında güven sağlıyor.

TASARIM

DETAY

KONFOR

TAAHHÜT

 

Tunç Gold Yapı olarak modern mimarinin yenilikçi yaklaşımlarını kullanarak iddialı ve katma değeri yüksek projeleriyle inşaat sektöründe öncü projelere imza atıyoruz. Tunçpark Ankara Konut Projesi ve Çitlekçi Kuruyemiş Mağazaları, toplamda 1.000.000 m2 alanda özenle tasarladığımız yapı projelerimizden en öne çıkanlar arasında bulunuyor.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yenilikçi yaklaşımımız ve kalite standartlarımızla sektörde liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

Tunçpark Ankara Konut Projesi:

Tunçpark Ankara, Ankara'nın en merkezi bölgelerinden Yenimahalle'de, 36.000 m2 arsa üzerinde yükselen bir konut projesidir. Toplamda 352 daireden oluşan bu modern yaşam alanı, 9 blok halinde inşa edilmiştir. Şehrin gürültüsünden uzakta, sakin bir ortamda yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek olan Tunçpark Ankara, aynı zamanda ulaşımı kolay bir konumda yer almasıyla da tercih ediliyor. Bu gözde konut projesi, güvenli ve konforlu bir yaşam sunan geniş yeşil alanları, modern sosyal donatıları ve kaliteli yapı malzemeleriyle de seçkin bir yaşam alanı sunuyor.

Çitlekçi Kuruyemiş Mağazaları Projesi:

Tunç Gold Yapı, inşaat alanındaki teknik donanımını sergilemeye, Türkiye genelinde inşa ettiği 20 adet Çitlekçi Kuruyemiş mağazasıyla başladı. Yoğun bir çalışmayla kısa bir zaman zarfında inşası tamamlanan bu 1000-2000 m2’lik mağazalar, inşaat kalitesi ve şık tasarımlarıyla ilgi odağı oldu. Lezzetli ve taze ürünleriyle bilinen Çitlekçi Kuruyemiş mağazaları müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tasarlanmış olup hijyenik ve modern bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Projeler


Projelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına dokunuyoruz.